Wczytywanie ...

Grupy

                                Do naszego Przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Placówka mieści osiem grup Przedszkolaków  : 4 grupy przy ulicy Potrzebnej i 4 grupy  przy ulicy Ciszewskiej : )

 

3 latki

W małej sali przy ul. Ciszewskiej radości co niemiara ! To dzielne dzieciaki pod kierunkiem Pani Karoliny uczą się jak może wyglądać świat , gdy blisko nie ma Mamy i Taty. Ponieważ nauka ta, bardzo łatwo przychodzi naszym Milusińskim , to stąd dużo czasu na radosne zabawy : ) Pani Bogusia i Hania na pewno Wam o tym opowiedzą...

 

3 latki

Pani Agnieszka uzbierała w tym roku większość dziewczynek , ale chłopcy  też nie dają o sobie zapomnieć ;) Mnóstwo radości , zabaw , ale też " poważnych " tematów każdego dnia słychać z sali na parterze. Pani Beatka i Pani Ania na pewno to potwierdzą !

 

4 latki

To oczko w głowie Pani Agaty i Pani Beaty. Dopiero co, po raz pierwszy przywędrowały do Przedszkola , a już pocieszają Maluszki , dając im dobre , przyjacielskie rady. I jak urosły...a jakie Mądrale. Ciekawe, Pani Moniko ,co jutro wymyślą ?

 

4 latki

Pani Ania i Pani Małgosia nie mogą się nadziwić ,  co Dzieciaki jedzą w domu ,że energii nigdy im nie brakuje...Na pewno same chętnie spróbowałyby tego specyfiku : ) I Pani Ola także...Póki co - nie ma rady- muszą za nimi nadążać i  na szczęście świetnie im to wychodzi ...

 

5 latki

Pod wodzą Pani Małgosi i Pani Dorotki- Dzieciaki tropią , wypatrują , szukają i wypytują ... o wszystko. Ciekawska grupa chciałaby wiedzieć : co piszczy w trawie ? jaki kolor ma powietrze ?czy chmury mają  smak ? jak wyczarować czekoladę ? Uff...może do czerwca uda nam się znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania...Pani Agnieszka na pewno przydźwiga wielką encyklopedię : )

 

5 latki

Pani Basia i Pani Kasia rozpoczęły już trzeci rok pracy z grupą. Mają bardzo ambitne plany ,  a Dzieciaki mnóstwo zapału , aby te plany zrealizować.Tematy  trudne , ale za to baaardzo interesujące .Ciekawe kto i z jakimi pomysłami  dołączy wkrótce do grupy  ?

 

5, 6 latki

Co za mieszanka charakterów  : ) O dziwo , tak dobranych ,że w czasie zajęć jest cichuteńko , a w czasie wolnym energia wprawia szyby w drżenie ; ) Całe szczęście nasz budynek zniesie wszystko , Pani Kasi energii też nie brakuje ,  Pani Renata ze spokojem rozwiąże każdy problem , a Pani Agnieszka  we wszystkim pomoże !

 

6 latki

... Pani Beatki... po zakończonym Przedszkolu spokojnie mogłyby rozpocząć  naukę w szkołach wyższych.        O świecie wiedzą już prawie wszystko . Znają  też tajniki przygotowywania jedzenia , konstruowania , gry aktorskiej , no i poradzą sobie w  każdej trudnej  sytuacji...a Pani Marzence pomogą  nawet w porządkach.

© Copyright 2012 Przedszkole Nr 77
Projekt i wykonanie: Serwkom